Ara
Filters
Close

Koşullar & Uygulamalar

KOŞULLAR VE UYGULAMA

 1. Genel Bilgilendirme
 2. Sipariş verme
 3. Dikkat Edilecek Önemli Hususlar
 4. Ürün / hediye teslimatı ( KARGO & MAIL & SMS )
 5. İade & garanti & yetkili servisler
 6. Özel Ürünler İçin İade Şartları
 7. İletişim

 

 1. Genel Bilgilendirme

Bu Program www.vikoilelakazan.com sitesinden puan ile sipariş veren / alışveriş yapan üyelere (Programa dahil olan üyeler ) özel olarak düzenlenmiştir.

Bu programa sadece sisteme ÜYE olanlar katılabilirler. Bunun dışındaki kişiler katılamaz ve herhangi bir hak iddia edemez.

ÜYELER, PANASONIC / SANAL MAĞAZA ‘ nın belirlemiş olduğu kurallar neticesinde puan kazanırlar. Puan kazanan ÜYELER bu puanlarını SANAL MAĞAZACILIK AŞ tarafından yönetilen www.vikoilelakazan.com Internet adresi üzerinde kullanarak ürün / hediye siparişi verebilirler.

PANASONIC( www.vikoilelakazan.com) sitesinde Dünya ve Türkiye ‘ nin önde gelen markaları beğenilerinize sunulmuştur. Sitemizdeki marka ve ürünlerin devamlı olarak güncellendiğini unutmayınız. Lütfen sıkça ziyaret ediniz.

PANASONIC, programı istediği zaman ve ÜYELERE önceden haber vermeksizin dilediği şekilde değiştirme, durdurma veya uzatma hakkına sahiptir.

Üyeler hiçbir şekilde hediyelerin nakit karşılığını talep edemez, haklarını devredemez veya satamazlar.

PANASONIC’in, www.vikoilelakazan.com sitesinde yer alan mal ya da hizmetlerin kalitesinden, niteliklerinden yahut özelliklerinden ve ürün teslimi/iadesi gibi hususlara ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmamakta olup, tüm bu hususlar tamamen www.vikoilelakazan.com sitesinin hizmetini sunan SANAL MAĞAZA ile Alıcı ( ÜYE ) arasında gerçekleştirilmektedir.

Diğer konularla ilgili başlıca koşul ve şartlar aşağıda sunulmuştur. Tüm Program Üyeleri
bu şart ve kuralları okumak, anlamak ve uymak durumunda olup, tüm sorumluluk ilgili ÜYELERDEDİR.

 

 

 

 1. Sipariş Verme


Puanlarınızı PANASONIC ÖDÜL PUAN sitesinde (www.vikoilelakazan.com) harcayabilirsiniz.
Siparişinizi vermek istediğiniz ürünün detay sayfasına giderek ürün puan bilgisine ulaşabilirsiniz.

Eğer süreç içinde işlem başarısız / bir hata oluştu gibi mesajlar alırsanız bunun anlamı siparişinizin başarısız olduğudur. Böyle bir durumda lütfen Çağrı Merkezimizi
( Tel no : 0216 538 52 50 ) bilgilendiriniz.

Sipariş verme işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir Sipariş alındı notu gelecektir.
Aynı zamanda siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik bir e-posta size gönderilir.

ONLINE ALIŞVERİŞ BASAMAKLARI

www.vikoilelakazan.com sitesinde sipariş vermek için lütfen aşağıdaki basamakları takip ediniz.

Öncelikle lütfen sisteme üye olarak giriş yapınız ve beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyiniz.
Sonrasında:

 • Sepetinizi onaylamak için sağ alt tarafta bulunan “Hizmet ve Uygulama Şartlarını Okudum ve Kabul Ediyorum” bölümünü açarak okuyunuz ve sizin için uygun ise, ONAY kutucuğunu işaretleyerek kabul ettiğinizi teyit ediniz. Hemen alt bölümde bulunan “Siparişi Tamamla” butonuna tıklayınız ve ilerleyiniz.

  

 • Kargo Sevk Adresini giriniz: Kayıtlı adresinizin üst kısmından “KARGO Adresi” butonunu tıkladığınızda sayfa güncellenir ve şimdi “Siparişi Bu Adrese Gönder” butonu önünüze gelir. Bu butona tıklayınız ve ilerleyiniz.

 

 • Ödeme - Puan ile ödeme:Yeni gelen ekranda kargo adresinizi göreceksiniz, eğer siparişinizle ilgili bir hata görmüyorsanız “Siparişi Onayla” butonuna tıklayınız. Tıkladığınızda puan ile ödemeniz alınacak ve siparişiniz tamamlanacaktır.

 

 • Sipariş verme işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir Sipariş alındı notu gelecektir. Aynı zamanda siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik bir e-posta size gönderilir.

Sepetinize eklediğiniz ürün sipariş ya da siparişlerinizi her ürünün en sağında bulunan kutucuğu seçerek “sepeti güncelle” butonuna tıklayarak, seçili olmayan ürünü silebilirsiniz.

www.vikoilelakazan.com adresine üye girişi yapıp siparişinizi verdikten sonra kayıtlı olan mail adresinize siparişiniz ile ilgili onay maili gelecektir. Ayrıca hesabım/siparişler bölümünden geçmiş siparişlerinizi görebilirsiniz.

NOT: İrsaliyesi / faturası kesilmiş siparişler için adres değişikliği yapılamamaktadır.

 

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

 

www.vikoilelakazan.com adresine üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünden geçmiş siparişlerime girerek ya da 0(216) 538 52 50 no’lu çağrı merkezimizden siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz.

 

 1. Dikkat Edilecek Önemli Hususlar

Hediyeler / Ürünler stoklar ile sınırlıdır.

Hediyeler / Ürünler nakde çevrilemez. Ürünler hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak sipariş edilemez. Sanal Mağaza tarafından müşteriye gönderilen ürünler müşteri tarafından hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak satılamaz. Böyle bir durumda Sanal Mağaza siparişleri iptal etme ve göndermeme hakkına sahiptir.


Web sitemizde ürünün puan değerleri günlük olarak değişmektedir.

PANASONIC / Sanal Mağaza gerekli gördüğü takdirde katalogda yer alan hediyelerin bir kısmını katalogdan çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut hediyenin / ürünün puanını güncelleyebilir.

Ayrıca, KDV / ÖTV oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler, ek olarak Vergi ve Gümrük Mevzuatındaki tüm değişiklikler Puan bedellerinde değişiklik olmasına sebep olabilir. 

ÖDÜL PUAN sitesinde yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve / veya seçtiğiniz hediyenin temin edilememesi durumunda muadil ürün tarafınıza gönderilir.

 

SANAL MAĞAZA herhangi bir siparişi herhangi bir zamanda iptal etme ve puanını geri yükleme hakkını saklı tutar.

Seçilen hediyelerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

 

Tipografik hataların (ürün ismi, fiyatı ve özelliklerinde) hiçbir hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu durumdan PANASONIC ve Sanal Mağaza sorumlu tutulamaz.

 

 1. ÜRÜN / HEDİYE TESLİMATI ( KARGO & MAIL & SMS )

  Dijital Çekler / Kodlar / İndirim Kuponları hariç tüm ürünler tarafınıza kargo ile gönderilmektedir. Bu çerçevede adres bilgilerinizi lütfen eksiksiz ve tam olarak doldurunuz.

  Lütfen ürünler kargo ile size ulaştığında sağlam, eksiksiz ve istediğiniz ürünler olduğunu kontrol etmeden almayınız, kargo teslim belgesini imzalamayınız. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise ya da ürün hasarlı, eksik ya da talep ettiğinizin dışında çıkarsa ürünü almayıp kargo görevlisine iade ediniz. Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı şikâyetleri kabul edilmeyecektir.

 

Hediye Çekleri & Kodlar

Dijital Çekler / Kodlar E-Mail / Cep Telefon adreslerinize Mail ya da SMS ile ya da her ikisi ile gönderilir. Lütfen SPAM / GEREKSİZ E-POSTA kutunuzu ayrıca ve özellikle kontrol ediniz. Buna ek olarak Cep Telefonlarınızın PANASONIC/ SANAL MAĞAZA ‘ dan SMS alma onaylı olduğuna dikkat ediniz. Eğer bu ONAY tarafınızca verilmemiş ise Dijital Çekler / Kodlar size ulaşmayacaktır.

Basılı Çekler size ulaştığında mutlaka dikkatlice sayınız ve emin olunuz. Eğer bir eksiklik varsa teslim tutanağını imzalamayınız.

ÖNEMLİ UYARI : Hediye Çekleri / Kodları ve İndirim Kuponları / Kodları hiçbir şekilde iade edilemez.

 

 1. İADE & GARANTİ & YETKİLİ SERVİSLER

 

ÖDÜL PUAN sitesinden alışveriş yapan tüm üyeler / müşteriler aşağıda yazılı Garanti ve iade şartlarını kabul etmiş sayılır.

Almış olduğunuz ürünü hiçbir şekilde kullanmadan, orjinal kutusunu bozmadan, kutuya herhangi bir hasar vermeden, deforme etmeden teslim tarihinden itibaren 14 gün süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ayrıca bütün standart aksesuarlar ürün ile birlikte hasarsız ve tam olarak gönderilmelidir.

Öte yandan yukarıdaki ibare Özel Ürünler için geçerli değildir. Aşağıdaki Özel Ürünler İçin İade Şartları bölümünü dikkatlice okuyunuz.

Bütün hediyeler / ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır. Ürün teslim alındıktan sonra eğer bir arıza ortaya çıkarsa siz değerli üyelerimizin / müşterilerimizin yetkili servislere başvurması gerekir. Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.

Kurulum gerektiren beyaz eşya ( Vestel, Bosch, Arçelik, SAMSUNG, vs. gibi ürünler ) ve büyük ebattaki elektronik ürünlerin ( Philips, SONY, SAMSUNG, TV,  LCD, Plazma, vb. gibi ) tüm kurulumları teknik servis hizmetine dahildir ve yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır.

Bu bağlamda bu tür tüm ürünlerin ambalajları TEKNİK SERVİS dışında biri tarafından açılmamalıdır. Açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalırlar ve Sanal Mağaza ya da ithalatçı firma tarafından iade alınmaz / değiştirilmezler. Lütfen ilgili Yetkili Servis ile irtibata geçiniz ve kurulum için TEKNİK SERVİS elemanını çağırınız.

DİKKAT : 32” (diyagonal ölçüm ile 82 cm) ve altı boyuttaki TELEVİZYONLARDA, üretici firma yetkili servis üzerinden kurulum ücreti almaktadır. Bu bedel tarafınızca ödenir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.

İADE için DİKKAT : Lütfen info@vikoilekazan.com adresinden ya da 0216 538 52 50 numaralı Çağrı Merkezimizden bizimle irtibata geçip teyidleşmeden ürünü İADE etmeyiniz.

6. Özel Ürünler İçin İade Şartları:

Aşağıda yer alan ELEKTRONİK, CEP TELEFONU, BİLGİSAYAR gibi ürünler siz değerli üyelerimize / müşterilerimize sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için öncelikle ilgili üretici veya ithalatçı firmanin Yetkili Teknik servislerine başvurmanız gerekir.

Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.

1 ) Telefon, fotoğraf makinesi, taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için; ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

2 ) Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

3 ) Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakim Ürünleri, Her türlü yazılım, Her türlü işlemci(CPU) Program, DVD, VCD, CD ve Kasetlerin, Bilgisayar ve Kırtasiye sarf malzemelerin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalaj kutusu/kolisi/jelatininin açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.

4 ) Hediye Çekleri ( Basılı ve / veya Dijital Çekler / Kodlar / İndirim Kuponları ) hiçbir şekilde iade edilemez.

5 ) Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar hiçbir şekilde iade edilemez.

6) Kulak İçi Kulaklık kategorisindeki ürünler 7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.”

7 ) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) hiçbir şekilde iade edilemez.

8 ) Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilecek veya tekrar kullanılamayacak ürünler (örneğin kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren her türlü ürün, tek kullanımlık ürünler) hiçbir şekilde iade edilemez.


İade gönderimi için adres :

SANAL MAĞAZA Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloglu Rüstem Cad. No:5, 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKIYE

 

7.İLETİŞİM

Çağrı Merkezi : 0216 538 52 50

E-posta : info@vikoilekazan.com